Biznesowe Targi Wnętrz Warsaw Home & Contract, 19-21 października 2022r.

W dniach od 19 do 21 października 2022 roku odbyła się największa impreza branży wyposażenia wnętrz i desingu. Pięć hal, sześć sektorów branżowych (Light, Textile, Kitchen, Furniture, Bathroom, Build), konferencje, spotkania z autorytetami designu oraz nieograniczone możliwości nawiązania relacji biznesowych. Prawdziwa uczta dla projektantów, architektów, deweloperów, wykonawców, inwestorów, ale również pasjonatów budownictwa, materiałów wykończeniowych, designu i innowacji budowlanych. Idealne miejsce do czerpania inspiracji, poznania najnowszych innowacji i trendów.

Wystawcy oprócz pięknego wyposażenia wnętrz zaprezentowali ich praktyczne zastosowania. Zaprezentowano zarówno klasyczne, jak i nowoczesne meble i dodatki, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, innowacyjne inteligentne systemy, praktyczne akcesoria.

Na Targach nie zabrakło przedstawicieli SmartMatic. Pełni entuzjazmu pojechaliśmy po nowe doświadczenia, z otwartą głową na nowinki dla domu inteligentnego. Oczywiście znaleźliśmy dla naszych klientów mnóstwo inspirujących rozwiązań Smart Home.

Nasze serca skradła szeroka gama gniazd, włączników i paneli sterujących – to co klient może zobaczyć gołym okiem – wisienka na torcie inteligentnych instalacji. Szukaliśmy dla Was inteligentnych, funkcjonalnych i ekonomicznych rozwiązań. Znaleźliśmy rozwiązania, które doskonale spełnią wasze i nasze oczekiwania – gwarantujące wysoką jakość i wygodę (LOXONE, GRENTON, VECTIS). Gniazda elektryczne wyposażone, oprócz standardowych, wejścia USB i USB typu C. Znaleźliśmy również, te troszkę mniej funkcjonalne z punktu widzenia użytkownika domu inteligentnego, za to niezwykle urocze.

Producenci i dystrybutorzy prezentowali stylowe i praktyczne włączniki o różnych kształtach: prostokątnych i owalnych, ozdobne ramki montażowe w dużej gamie kolorystycznej. Włączniki i gniazda inspirowane naturą, wykonane różnych materiałów: drewna, aluminium, metalu, szkła, kamienia naturalnego a nawet skóry. Eleganckie metalowe i skalane ramki dla miłośników minimalistycznych wnętrz (VECTIS, SIMON, VITRUM DESIGN, ASTAT, OBZOR). Niezwykle urodziwe, ponad czasowe ramki i włączniki wykonane ze stali szlachetnej, miedzi, mosiądzu czy aluminium – doskonale pasujące do wszystkich wnętrz. To co przyciągnęło również naszą ciekawość, wielu wystawców prezentowało „dźwigienkowe” włączniki doskonałe pasujące do wnętrz w stylu retro. Piękne malowane, ceramiczne włączniki i dzwonki. Włączniki „dźwigienkowe” pojawiały się również w mniej ozdobnej wersji, np. wykonane ze stali szlachetnej szczotkowanej. Wbrew pozorom wnętrze stylizowane na Retro, również może kryć w sobie innowację, tylko trochę głębiej 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *