Biznesowe Targi Wnętrz Warsaw Home & Contract, 19-21 października 2022r.

W dniach od 19 do 21 października 2022 roku odbyła się największa impreza branży wyposażenia wnętrz i desingu. Pięć hal, sześć sektorów branżowych (Light, Textile, Kitchen, Furniture, Bathroom, Build), konferencje, spotkania z autorytetami designu oraz nieograniczone możliwości nawiązania relacji biznesowych. Prawdziwa uczta dla projektantów, architektów, deweloperów, wykonawców, inwestorów, ale również pasjonatów budownictwa, materiałów wykończeniowych, designu i innowacji budowlanych. Idealne miejsce do czerpania inspiracji, poznania najnowszych innowacji i trendów.

więcej »

Nieoceniona rola czujników

Bez różnego rodzaju czujników system inteligentnego domu nie mógłby działać samodzielnie. Czujniki pracują całą dobę i to dzięki nim system inteligentnego domu wie, co i kiedy powinien zrobić.

więcej »

Inteligentne zarządzanie energią

Na mądre i przynoszące oczekiwane oszczędności zarządzanie energią składa się szereg czynników. Okazuje się, że optymalizacja kosztów zużycia energii nie jest taka prosta. Należy dobrze pomyśleć nad każdym szczegółem użytkowania systemów i urządzeń domowych.

więcej »

Oszczędnie i komfortowo

W dobie szalejącej inflacji, stale rosnących rachunków za m.in. energię elektryczną, czas pomyśleć o długoterminowym planie oszczędnościowym. Jak oszczędzać energię nie tracą komfortu codziennego funkcjonowania w domu, co więcej podnosząc jego komfort? Wystarczy klika przemyślanych, dostosowanych do domowników trików z wykorzystaniem automatyki domowej. Mamy dla ciebie kilka wskazówek jak łatwo zaoszczędzić zużycie energii i zmniejszyć rachunki za prąd.

więcej »

Wygodne sterowanie

Automatyka domowa, inteligentne sterowanie instalacjami i urządzeniami domowymi z poziomu tzw. „kanapy” jeszcze niedawno wydawało się dodatkowym luksusem. Dzisiaj już tak nie jest. Automatyka domowa niepostrzeżenie wdarła się w nasze życie/domy już dawno temu.

więcej »

Idealna temperatura

Zawsze komfortowa temperatura we wszystkich pomieszczeniach dzięki inteligentnemu sterowaniu ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją.

więcej »

Gra światłem

System oświetlenia w domu inteligentnym daje wiele możliwości konfiguracji światła. System pozwala tworzyć indywidualne sceny światła, poprzez łączenie różnych jego źródeł.

więcej »

Cudowna moc systemu zacieniania

Automatyczny system zacieniania zapewnia niepowtarzalny komfort, maksymalną oszczędność energii i prywatność w inteligentnych domach, biurach i obiektach komercyjnych. Obsługa systemu jest przy tym dziecinnie prosta.

więcej »

nowości naszego partnera

INTERCOM

Inteligentna kontrola dostępu

STEROWANIE ROLETAMI

Inteligentne zacienianie

GRA ŚWIATŁEM

Inteligentne oświetlenie