Idealna temperatura

Zawsze komfortowa temperatura we wszystkich pomieszczeniach dzięki inteligentnemu sterowaniu ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją.

Dzięki szerokiej ofercie różnych funkcji inteligentnego systemu ogrzewania, wentylacji i chłodzenia w każdym pomieszczeniu Twojego domu jest odpowiednio ciepło lub chłodno o każdej porze dnia.

Wygoda i oszczędność. To wszystko gwarantuje system ogrzewania Loxone. Dzięki regulacji strefowej to ty kontrolujesz temperaturę w każdym pomieszczeniu, a nie centralny termostat. Źródło ciepła nie ma przy tym żadnego znaczenia.

Regulacja strefowa
Ustaw żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu osobno dla różnych pór dnia. Loxone sam obliczy,
ile czasu potrzebuje na osiągnięcie wartości na podstawie danych wprowadzonych do aplikacji. Bez drogiego, skomplikowanego i nieestetycznego termostatu na ścianie.

Predykcyjna logika rozmyta
System Loxone uczy się i dostosowuje do twoich zwyczajów. W rezultacie może również reagować na wiele wpływów i aspektów środowiskowych, takich jak metoda ogrzewania, wykorzystanie pomieszczeń lub temperatura wewnętrzna.

Reagowanie na otwarte okna
Grzanie przy otwartych oknach się nie opłaca, a twój inteligentny dom dobrze o tym wie. Jak tylko
w pomieszczeniu zostaną otwarte okna, ogrzewanie automatycznie się wyłączy (wymaga integracji kontaktów okiennych).

Wydłużenie grzania w oparciu o obecność w pomieszczeniu
Wizyta gości niespodziewanie się przedłużyła? Nie musisz martwić się, że wszyscy zmarzną. Loxone Smart Home sam wydłuży czas grzania na podstawie ruchu w pomieszczeniu. Ty nie musisz się niczym martwić.

Ochrona przeciwzamrożeniowa
Niezwykle przydatny tryb, kiedy na dłuższy czas opuszczasz dom (3 dni lub dłużej). Nie musisz sprawdzać wszystkich pomieszczeń i ustawiać termostatów. W trybie ochrony przeciwzamrożeniowej wszystkim zajmie się twój inteligentny dom. Obniży temperatury ze względu na oszczędność, ale jednocześnie nie dopuści do wychłodzenia budynku.

Statystyki
Lubisz statystyki? Z Loxone w każdej chwili możesz do nich zajrzeć. Do swojej dyspozycji będziesz mieć m.in. historię temperatur, która może pomóc ci odkryć miejsce potencjalnych oszczędności.

Program tygodniowy z integracją świąt i osobistego kalendarza
Loxone dostosowuje się do zmian tygodniowego harmonogramu. Bierze pod uwagę dni wolne od pracy, podczas których spędzasz więcej czasu w domu i nie pozwoli ci zmarznąć.

Automatyczna konserwacja systemu
W okresie letnim zawory grzewcze się nie poruszają, przez co są szczególnie podatne na rdzewienie. Producent zaleca regularny rozruch elementów, aby zapobiec temu zjawisku. Loxone trzyma się wyznaczonego planu tak, aby na początku sezonu grzewczego nic cię nie zaskoczyło.

Ostrzeżenie o niestandardowym zachowaniu systemu ogrzewania
W razie jakichkolwiek problemów technicznych Loxone natychmiast poinformuje cię, kiedy np. wystąpi problem z ciśnieniem systemu lub jeśli system nie będzie miał wystarczającej mocy grzewczej.

Centralne monitorowanie i zarządzanie ogrzewaniem
Tryby, kalendarze, zarządzanie, monitorowanie. Wszystko to dla poszczególnych pomieszczeń, ale także centralnie dla całego domu. Sterowanie ogrzewaniem nie należy do codziennych czynności, ale kiedy przyjdzie na nie czas, musi być proste i intuicyjne. Aplikacja Loxone spełnia oba wymagania. Ogrzewanie będziesz mieć zawsze pod kontrolą.