Moc muzyki – malowanie dźwiękiem

Jeśli kochasz muzykę ten system jest idealny dla Ciebie. System audio i multimedia – system multiroom. Z tym systemem możesz cieszyć się muzyką na dobrym poziomie. System umożliwia integracji telewizora, projektora wideo, konsoli i innych urządzeń multimedialnych.

Systemy nagłośnienia multiroom umożliwiają odtwarzanie tej samej lub innej muzyki w każdym pomieszczeniu. Zintegrowany multiroom audio pozwala nagłośnić każde pomieszczenie indywidualnie lub odtwarzać muzykę we wszystkich pomieszczeniach jednocześnie. Dzięki Audioserverowi (urządzenie oferowane przez naszego partnera LOXONE) system multiroom audio staje się w pełni zintegrowaną częścią inteligentnego budynku.

Multimedia w inteligentnym domu, oprócz zabawy i relaksu, wykonują szereg praktycznych zadań, a nawet związanych z bezpieczeństwem.

Multiroom audio w 5 pomieszczeniach
We wszystkich pomieszczeniach możesz odtwarzać tę samą lub inną muzykę jednocześnie. Jedyne czego potrzebujesz to uniwersalny system.

Automatyczne włączanie muzyki
Po wejściu do pokoju automatycznie włączy się nastrojowa muzyka. Rano w kuchni może to być coś energicznego, w salonie relaksującego, w łazience śpiew ptaków. Za to w nocy inteligentny dom wie, że nikogo nie powinien budzić.

Sterowanie muzyką za pomocą przycisku na ścianie
Niezwykle szybki i prosty sposób sterowania muzyką, który jest zawsze pod ręką: zmiana głośności, włączanie, wyłączanie i zmiana źródła.

Sterowanie muzyką z poziomu aplikacji
W aplikacji uzyskasz szybki dostęp do wszystkich możliwości systemu multiroom audio z dowolnego miejsca. Twórz listy odtwarzania, łącz strefy i wiele więcej.

Wykorzystanie różnych źródeł muzyki
Za pomocą Audioservera Loxone możesz odtwarzać radio internetowe (usługa TuneIn), muzykę ze Spotify, sieci lokalnej lub pamięci lokalnej. Możesz również podłączyć urządzenie Apple poprzez AirPlay, zewnętrzny odtwarzacz (np. gramofon, CD itp.) przez line-in lub użyć wyjścia cyfrowego dla innego wzmacniacza.

Powiadomienia głosowe z głośników
Ilekroć coś wymaga twojej uwagi, twój dom może cię powiadomić za pomocą komunikatów głosowych
z głośnika. Na przykład, kiedy wychodzisz z domu, dom przypomni ci, że zostawiłeś otwarte okna.

Wyciszanie audio przy włączeniu TV
Loxone rozpoznaje, że włączyłeś telewizor. Jeśli chcesz, system może sam wyciszyć muzykę w tym pokoju.

Sterowanie TV i innymi urządzeniami
Za pośrednictwem aplikacji możesz sterować różnymi urządzeniami multimedialnymi, na przykład wyłączyć telewizor, gdy wychodzisz z domu lub idziesz spać.

Dźwięk dzwonka do drzwi z głośników z trybem nocnym
Twój system audio sprawdza się również w roli dzwonka i odtwarza dowolną melodię z głośników w wybranych pomieszczeniach. Wieczorami dźwięk dzwonka można zastąpić migającymi światłami.

Dźwięk syreny alarmowej z głośników
W przypadku alarmu (włamanie, pożar, wyciek wody) inteligentny dom wykorzystuje system audio,
aby powiadomić o niebezpieczeństwie.

Nagrywanie i odtwarzanie własnych wiadomości głosowych
„Wszyscy do ogrodu, steki są gotowe!” Nagrywaj dowolne wiadomości i odtwarzaj je w wybranych pomieszczeniach w domu. Nie musisz krzyczeć. Wystarczy ci telefon. Z funkcji możesz korzystać również będąc poza domem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *